Sayfamız  Çetin BAL'a ait  resimlerinde yer aldığı özel yaşamdan kısa kesitlere yer verdiğimiz  tanıtım içerikli bir sayfadır.

ÖZGEÇMİŞİ

Çetin BAL üç çocuklu bir ailenin ilk çocukları!  Kahramanmaraş ilimizde yer alan Elbistan ilçesine bağlı   küçük bir köyde dünyaya gelmiştir. Çetin BAL'ın inanç dünyası  insanı  ruhsal bir varlık olarak merkeze koyan  evrensel bir spritüel değerler bütünü üstüne kuruludur. Çetin BAL din, ırk ve dil farklarının ötesinde tüm insanlık aleminin birliğini ve beraberliğini arzulayan  hümanistik (insancıl) bir düşünce dünyasına sahiptir. Salt ve saf  ruhsal değerlere inanan ''evrensel bir kişiliğe'' ulaşabilmiş  bir dünya insanıdır..

Adı Soyadı : Çetin BAL

Doğum Yeri ve Yılı : K.Maraş ,1974

Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer : Elbistan, K.Maraş

Medeni Durumu :  .....
 

--------------------------------------------------------------------------------


Mezun Olduğu Öğretim Kurumları ve Derecesi

İlkokul : 1985, Denizli, İstiklal  İlkokulu

Ortaokul : 1988, Denizli, Merkez Ortaokulu

Lise : 1993, Denizli , Atatürk Endüstri Meslek Lisesi - Elektronik Bölümü

 

1999 -2000 yılları arasında Askerliğini Manisa Askeri Hastanesinde Er olarak tamamladı. Elektrik Teknisyenliği görevinde bulundu.

1998 -1999  ve 2002 - 2004  arasında Denizli, Pamukkale   Üniversitesinde dışardan Kuantum Fiziği derslerine girdi. Kuantum Fiziği Hocaları: Muzaffer Adak,  Doc.Dr. Nuri Kolsuz


Bildiği Yabancı Diller :  İngilizce

Yayınladığı Kitaplar:  - Henüz hazırlık aşamasındadır.-

İlgi alanları:  Zamanda yolculuk, yıldızlara yolculuk, Tasavvuf felsefesi, Kuantum fiziği, Genel görecelik kuramı,  Spiritüel ve Okült bilimler, Parapsikoloji bilimi, Astronomi ve uzay bilimleri..

Verdiği Seminerler:  Özel gruplar ve  dernekler dahilinde düzenlenen grup toplantılarında  kuantum fiziği ve zamanda yolculuk konulu  açıklamalarda bulunmak ve konu hakkında konferans vermek üzere Denizli içinde bir çok davet almış ve seminerler vermiştir.

 

İleriye dönük amaçları: Zaman yolculuğuna dair bilimsel ve teknik boyuttaki araştırmalarını  ''Zaman Yolculuğunu Araştırma ve Uygulama Merkezi'' adı altında kurumsallaştırarak bu araştırmalarının ölümünden sonrada devam ettirilmesini  arzu etmektedir.

--------------------------------------------------------------------------------


Çalıştığı Kurumlar ve Ünvanları

 

1995- 1997 yılları arasında Denizli ''Tümteks'' Tekstil iplik fabrikasında elektrikçi olarak çalışmıştır.
 Bir ''Elektronik Teknisyeni''  Meslek Lisesi  mezunu olarak  ''Akademik, İdari ve Benzeri Görevler''  içerisinde yer almamıştır.

2000 - 2007  yılları arasında Denizli'de  ÖZBAL Tekstil frmasında ( ÖZBAL Tekstil  Sanayi ve Tic.LTD. ŞTİ. )  personelden sorumlu idari şef, nakış tasarımcısı, İletişim ve bilişim uzmanı,  global pazarlama stratejileri  uzmanı olarak farklı alanlarda hizmet vererek  görev yapmaktadır.

Zaman Yolculuğuna dair bilimsel araştırmalarına tamamen akademik konsept dışında bağımsız bir araştırmacı düşünür olarak  başladı. Bu araştırmaları ilk okul sıralarından beridir  amatör düzeyden  başlayarak zamanla profesyonel bir araştırmacı  kimliğine doğru değişim geçirmiştir.  Çetin BAL'ın ''Araştırmacı  Bilim İnsanı ''  kimliği  bu süreç  içinde gelişmiştir. Ve şu anda (2007) bağımsız bir araştırma konsepti dahilinde bilimsel  araştırmalarını hali hazırda  Türkiye'nin Denizli kentinde devam ettirmektedir.

--------------------------------------------------------------------------------

Çetin BAL : Maalesef elimde geçmişime dair hemen hemen hiç resim olmamasından  dolayı günümüze ulaşabilen ender resimlerimden bir kaçını meraklı arkadaşlar  için  bir araya getirebildim.

Resim-1

İlk okulda çektirdiğim bir resmim. Yine Denizlide çektirdiğim bir resim.

Resim-2

Sırayla  en baştaki kardeşim Metin BAL, Ortadaki küçük kardeşim  Bolayır BAL, en sonda benim (Çetin BAL)

Resim Denizlide Yavuz Foto tarafından çekilmiştir.1980 lerde çekilmiş bir resim.

Resim-3

Yine en başta  beyaz tişörtlü Çetin BAL,  Kuzenim İnan Demirkaya, Metin Bal,  en sondakide  en küçük olan kardeşim Bolayır Bal

Bu resim Denizliye ait Pamukkale beldesindeki  ''kırmızı su'' denen yerde çekilmiş bir resim. Tarih 1980ler olması lazım.

Resim-4

Soldan en başta duran kişi benim. İstiklal ilk okulunda 5 sınıfta çekilmiş bir resim.

Resim-5

  

K.Maraş ilimize bağlı Elbistan ilçesinde yer alan köyümüzdeki evimize ait avluda çekilen bir resim.Sanırım ortaokul dönemlerinde bir yaz tatilinde çekilmiş bir resim olsa gerek.

Resim-6

K.Maraş'ın Elbistan ilçesine bağlı köy evimizde çekilmiş bir resim.

Resim-7

Resim-8

Denizli'deki evimizde 1980 lerin sonlarında çekilmiş bir resim. 

 

Resim-9

Manisa Asker Hastanesinde vatani görevimi yaparken çektirdiğim tek resim. Tarih: Mayıs-2001

   2008 - Mart  - Denizli - Çetin BAL

 

Denizli Göveçlik At binicilik merkezi - 07 -27 Pazar- 2008  -Temmuz

 

Kuzenim Betülcan  ve ben,   Denizli Göveçlik At binicilik merkezi - 07 -27 Pazar- 2008  -Temmuz

 

Teyzesinin kızı (kuzeni) Betülcan Özcan ve  Çetin BAL

Ana Sayfa ·  İndex·  Ziyaretçi Defteri    E-Mail       Roket bilimi